Przy czarno-białych grafikach jest takie przekonanie, że najlepiej będzie wyglądać biel albo czerń. A my pokazujemy często klientom, że właśnie przy tych biało-czarnych mogą sobie pozwolić na dowolny kolor passe-partout.

Bardzo dobrze z czerniami komponują się zielenie, czerwienie. Przez dodanie ciemniejszej ramy mogą jeszcze uspokoić kolor passe-partout. To tak po prostu działa, że przy czerni żywe kolory wydają się być spokojniejsze. Można je śmiało łączyć.

Dzięki odpowiedniej oprawie nawet z dziecinnego rysunku można stworzyć dzieło sztuki.

Jeśli masz czarno-białe rzeczy, np. grafiki, odejdź od przekonania, że do oprawy jest dobry tylko biały i czarny kolor, ewentualnie jakaś stonowana szarość. Właśnie tutaj jest duże pole do wyboru i do popisu. Możesz sobie pozwolić na jakiś żywy kolor.

Oprawa ożywia wnętrze pomieszczenia, a także ożywia sam obraz, samą rzecz, którą oprawiamy.

Oto jeszcze jeden przykład oprawy czarno-białej grafiki.

To jest oprawa z płóciennym passe-partout, które jest wykończone od wewnątrz wąską drewnianą wstawką tzw. slipem, tutaj jest on w kolorze złotym.  Ale może być też w innym kolorze. Tutaj stwarza ona  wrażenie okna. Przez odsunięcie tego passe-partout, podniesienie go do góry i zastosowanie tej wstawki praca staje się bardziej przestrzenna. Passe-partout płócienne jest zawsze eleganckie i  szlachetne w wyglądzie. Do tego pasuje stonowana rama.

[contentblock id=20 img=gcb.png]

Kupując za minimum 149 zł. Otrzymasz darmową dostawę.