Oprawa to nie tylko sama fizyczna czynność. Oprawa zaczyna się w momencie dobierania całej kompozycji. Na to składają się kolor passe-partout, szyba, kolor ramy itp.

Najważniejsze, że to nic u nas nie kosztuje. Dlatego zachęcamy, żeby zadzwonić, przyjść i  porozmawiać.

Zdarza się tak, że ktoś przyniesie ze sobą na przykład jedno zdjęcie lub dwa. Po rozmowie dochodzimy do wspólnego wniosku, że tych zdjęć jest więcej. Można na przykład w jednej ramie zrobić całą galerię zdjęć rodzinnych. W jednym passe-partout powycinać dużo okien itd.

Usługa oprawy zaczyna się od tego pierwszego kontaktu, gdzie mówimy o tym jakie są rodzaje oprawy, co i jak można oprawić.

Samemu dobierając oprawę można czasem stracić dużo czasu, nie mając doświadczenia i porównania. A rozmawiając z nami w ciągu kilku, kilkunastu może minut damy Tobie dużo inspiracji i pomysłów.

Jeśli masz swoją własną koncepcję, to bardzo dobrze. Umów się na wizytę, na spotkanie, na taką konsultacje. Albo choćby porozmawiaj z nami przez telefon. Prześlij do nas e-mailem zdjęcie rzeczy którą chcesz  oprawić. Wspólnie zastanowimy się nad tym, jak a oprawa najlepiej będzie wyglądać.

            Jeśli jesteś z Łodzi lub okolic i możesz do nas przyjechać, weź ze sobą to co chcesz oprawić i przyjedź. Naprawdę tutaj na miejscu rodzą się bardzo dobre pomysły.

A kiedy już dobierzemy oprawę, zostawiasz u nas przedmiot  na kilka dni. W tym czasie, co jest bardzo ważne, praca jest bardzo starannie przechowywana. W bezpieczny sposób.

W tym czasie powstaje rama i passe-partout. Jeśli wszystkie elementy są gotowe. Przy użyciu specjalistycznych narzędzi, i z największą starannością oprawiamy Twój obraz lub inną rzecz którą do nas przyniosłaś.

Kiedy wszystko jest gotowe, po około tygodniu, odbierasz opakowany obraz, gotowy do powieszenia. [contentblock id=20 img=gcb.png]