Jeśli mieszkasz daleko od Łodzi mamy dla Ciebie dobrą wiadomość. Obsługujemy również klientów na odległość, bez potrzeby wizyty w pracowni.

Pewna pani przysłała list z południa Polski z opisem bardzo fajnej rzeczy. Kiedyś były takie albumy do fotografii z drewnianą okładką i wypalanym na niej motywem. Pani przysłała akurat jelonka. Zapytała czy wykonujemy takie rzeczy i czy byśmy zrobili jej taką nietypową  przestrzenną oprawę.

Wysłaliśmy tej pani e-mailem zdjęcia proponowanych ram wraz ze wstępną kalkulacją. Umówiliśmy się, że wysyła do nas pracę i prosi o ewentualne dodatkowe sugestie. Bo inaczej zawsze trochę jest, kiedy zobaczymy przedmiot na żywo. W razie dodatkowych sugestii dzwonimy i mówimy co proponujemy zmienić.

Oprawiona praca  została odesłana do klientki, a ona zapłaciła za usługę przelewem.

Tak więc fakt, że masz do nas zbyt daleko, albo po prostu masz za mało czasu, aby nas odwiedzić, nie jest  przeszkodą, aby skorzystać z naszych usług. Możemy wszystko zrobić na odległość.

  1. Zrób zdjęcie przedmiotu i przyślij nam poprzez formularz na stronie www.studiorama.pl/wycena (lub na e-maila pracownia@studiorama.pl).
  2. Podaj wymiary przedmiotu.
  3. Otrzymasz wstępną propozycję oprawy i kalkulację.
  4. Prześlij (lub przywieź) przedmiot do naszej pracowni na adres:
    Studio Rama Oprawa Obrazów, ul. Stefana Jaracza 106, 90-244 Łódź
  5. Otrzymasz ewentualne dodatkowe sugestie.
  6. Składasz ostateczne zamówienie i czekasz na oprawę.
  7. Po około tygodniu wysyłamy do Ciebie w bezpiecznym opakowaniu gotową oprawioną pracę.

Zachęcamy do bezpłatnej konsultacji. Wypełnij formularz na stronie

www.studiorama.pl/wycena

lub zadzwoń:

tel. 42 633 51 86

Zapraszamy w godzinach: pn.-pt. 10.00-18.00, sob. 10.00-14.00