oprawa zdjęcia z passe-patout w srebrnej ramie
Oprawa obrazów. Oprawa zdjęć. Paspartu.

Oprawa obrazów, zdjęć lub innej rzeczy na odległość.

Jeśli nie możesz przyjść do nas ze swoją praca do oprawy, możesz ją do nas wysłać za pośrednictwem poczty. Wystarczy odpowiednio przygotować paczkę do wysyłki, żeby Twoja praca bezpiecznie do nas dotarła.

Najwygodniejszą formą będzie zwinięcie pracy w rulon i umieszczenie jej w tekturowej tubie, którą kupisz na poczcie.

Prace, które możesz tak wysłać to: wydruki na płótnie, obrazy olejne na płótnie, kanwy i inne tkaniny, papirusy, plakaty, wydruki na papierze.

Żeby nie uszkodzić swojej pracy w trakcie zwijania, najlepiej nawijać ją na inny rulon, np. ze starej gazety lub rolkę po ręczniku kuchennym. W ten sposób prace na papierze nie załamią się. Tak samo zrób w przypadku obrazu olejnego. Farba nie pokruszy się i bezpiecznie umieścisz obraz w tubie do wysyłki.

Oprawa obrazów olejnych, jeśli są one naciągnięte na listwę blejtramową, możesz je delikatnie zdjąć ze starego blejtramu i również zrolować płótno.

Inne rzeczy, jak np. fotografie, umieść w sztywnej teczce i włóż do koperty bąbelkowej, (do kupienia np. na poczcie) i opatrz napisem NIE ZGINAĆ.

Pozostałe rzeczy, np przestrzenne, włóż do pudełka i zadbaj, żeby wolną przestrzeń wypełnić np. starymi gazetami lub zgniecionymi torbami foliowymi.

W dniu otrzymania przez nas Twojej przesyłki, będziesz natychmiast poinformowany, że paczka do nas dotarła i czy jej stan jest nienaruszony.

[contentblock id=12 img=form.png]