O Studio Rama

Od wielu lat działamy w branży oprawy obrazów. Zobacz kim jesteśmy i jak możemy pomóc Tobie

 

U nas

Dobierzesz ramkę

Dopasujesz passe-partout

Zlecisz nam oprawę

Ty też możesz mieć dom, który olśni każdego.

Zleć nam oprawę obrazów, zdjęć, lustra, a zwyczajne wnętrze Twojego domu zamienisz w coś wyjątkowego.

Czy Ty też chcesz mieć nastrojową sypialnię i jadalnię z klimatem? Zrobić wrażenie na znajomych czy poprawiać sobie nastrój patrząc na ciekawe zdjęcia? Pomożemy Ci w tym, fachowo oprawiając dla Ciebie obrazy, plakaty, lustra, zdjęcia i dyplomy. Wyeksponujemy ich najlepsze cechy i podkreślimy to, co wyjątkowe w Twoim mieszkaniu.

Dzięki temu:

  • będziesz świetnie czuć się w domu
  • wywrzesz korzystne wrażenie na rodzinie
  • miło zaskoczysz przyjaciół.

Innymi słowy, pomożemy Ci stworzyć wnętrze, w którym bardziej, niż dotychczas, będziesz cieszyć się życiem i, dzięki któremu łatwiej osiągniesz to, co chcesz.

Rób wrażenie – odnoś sukcesy

Gdzie trzymasz przedmioty, które świadczą o Twoich osiągnięciach i zainteresowaniach – dyplomy, certyfikaty, zdjęcia, plakaty czy zbiory kolekcjonerskie?

W szufladzie, ukryte przed wzrokiem wszystkich, na których mogłyby zrobić wrażenie? Czy wyeksponowane na ścianach domu lub biura, gdzie zdobywają dla Ciebie przyjaciół i pozyskują nowych klientów?

Jeżeli dotąd nie myślałeś o tym, że profesjonalna oprawa i ekspozycja zdjęć, plakatów, grafik, dyplomów czy odziedziczonych po przodkach monet może pomóc Ci sprawić, że ludzie zaczną Cię postrzegać tak, jak chcesz być postrzegany albo stwierdzą, że Twoja osoba jest godna zaufania – zrób to teraz – zleć nam oprawę obrazów, zdjęć, plakatów i dyplomów dzwoniąc na nr 42 633 51 86

Perfekcja   Zaangażowanie   Wiedza   Doświadczenie

Poznaj Studio Rama

Oto dlaczego oprawa obrazów, fotografii czy plakatów jest zlecana naszej firmie:

Mamy ramy, jakich potrzebują nasi klienci

Dzięki temu, że mamy jeden z największych na rynku asortymentów ram – ponad 500 wzorów ram w różnych kolorach każdy może znaleźć u nas ramę, która wyeksponuje najlepsze cechy jego obrazów i wydobędzie charakter biura czy mieszkania.

Inspirujemy do tworzenia wnętrz o wyjątkowym charakterze

Uważamy, że dobrze dobrana rama podkreśla piękno obrazu i charakter wnętrza. Z drugiej strony, niedopasowana oprawa pogłębia wrażenie chaosu, negatywnie wpływając na samopoczucie osób, przebywających w udekorowanym nimi wnętrzu. Dlatego w Studio Rama nie tylko oprawiamy obrazy, plakaty czy fotografie, ale przede wszystkim doradzamy, podpowiadamy i inspirujemy…

Wybieraj spośród ponad 500 wzorów ram

Dzięki temu, że dysponujemy ponad 500 wzorami ram, możemy zrealizować każde, również nietypowe zlecenie na oprawę obrazów, zdjęć, plakatów, luster, dyplomów, a także nietypowych przedmiotów np. monet, medali czy innych zbiorów kolekcjonerskich
Zawsze dajemy 5-letnią gwarancję na wykonane oprawy.

Dbamy o Twój interes…

dlatego oferujemy korzystną relację ceny do jakości.
Staramy się iść z duchem czasu i dostosowujemy naszą ofertę do obecnie panujących trendów.

Tworzymy ramy do obrazów na długie lata

Dzięki dbałości o jakość materiału, z którego wykonane są ramy, staranności i fachowości przy wykonywaniu wszystkich prac, nasze oprawy cieszą oko przez długie lata. Dlatego jesteśmy spokojni o to, że wykonane przez nas oprawy w idealnym stanie przetrwają 10 lat gwarancji, jakie na nie dajemy.

…i o Twoją wygodę

dlatego nasza pracownia zlokalizowana jest tak, żeby szybko można było do nas dojechać i komfortowo zaparkować na dużym, bezpłatnym parkingu.
Żeby zlecić nam oprawę obrazów, fotografii, plakatów, dyplomów, a także nietypowych przedmiotów zadzwoń na numer 42 633 51 86 lub odwiedź nas w naszej pracowni.

"

Jestem ogromnym entuzjastą polskiego malarstwa pejzażowego. Podziwiam, jak wiele można powiedzieć samym krajobrazem, jakich przeżyć dostarczyć. Cenię malarzy, którzy malują, żeby zwrócić na coś naszą uwagę. Zawsze silnie odczuwam ten zachwyt malarza dla miejsca, w którym się znalazł. Na jednym z obrazów Edwarda Okunia widzimy tylko mały fragment mostu: drewniany słup zanurzony w zielonkawej wodzie. Sprawiło mi radość, że malarz zwrócił na to uwagę.

Andrzej Barański

"

Sztukę poetycką zdobywa się ciągłym czytaniem poetów. Do sztuki malarskiej dochodzi się ciągłym rysowaniem i malowaniem.

Galileusz

"

Prawdziwy artysta nie posiada dumy. Widzi on, że sztuka nie ma granic, czuje, jak bardzo daleki jest od swego celu, i podczas gdy inni podziwiają go, on sam boleje nad tym, że nie dotarł jeszcze do tego pun­ktu, który ukazuje mu się w oddali, jak światło słońca.

Ludwig van Beethoven

Wydobywamy piękno ukryte w obrazach i wnętrzach.

Oprawą obrazów zajmujemy się od 1998 roku. W tym czasie pozyskaliśmy setki klientów – firmy różnych branż, muzea i inwestorów indywidualnych.

Dołącz do setek firm i klientów indywidualnych, które nam zaufały

W ciągu ponad 14 lat udekorowaliśmy wnętrza setek biur i domów prywatnych, oprawiając obrazy, fotografie, dyplomy i certyfikaty.
Pracowaliśmy między innymi dla Muzeum Sztuki w Łodzi, MultiBanku, BRE Banku S.A., Muzeum Miasta Łodzi. Przeczytaj, co mówią o nas nasi klienci.

Następny krok?

Żeby zlecić nam oprawę obrazów, zdjęć, plakatów, dyplomów, a także nietypowych przedmiotów przyjdź do naszej pracowni – na ulicę Jaracza 106 w Łodzi – lub zadzwoń na nr 42 633 51 86.

Napisz lub zadzwoń

Odpowiadamy na wszystkie pytania. Doradzimy. Pomożemy.

Zadzwoń

42 633 51 86

Podanie danych w formularzu jest dobrowolne jednak niezbędne. Dane przesłane w formularzu przetwarzamy tylko w celu obsługi wysłanego zapytania poprzez formularz kontaktowy umieszczony na stronie www.studiorama.pl. Mają Państwo prawo dostępu do swoich danych, ich przetwarzania w ograniczonym zakresie, poprawiania uśnięcia a także przeniesienia. Więcej w zakładce RODO.

Nasza lokalizacja

Łódź, 90-244, ul. Jaracza 106

Godziny otwarcia

Poniedziałek – Piątek 9:00-17:00
Sobota – nieczynne

Email

pracownia@studiorama.pl

Telefon

42 633 51 86 lub 500 735 415