O nas

Wydobywamy piękno ukryte w obrazach i wnętrzach.

Oprawą obrazów zajmujemy się od 1998 roku. W tym czasie pozyskaliśmy setki klientów – firmy różnych branż, muzea i inwestorów indywidualnych.

Oto dlaczego oprawa obrazów, fotografii czy plakatów jest zlecana naszej firmie:

Mamy ramy, jakich potrzebują nasi klienci

Dzięki temu, że mamy jeden z największych na rynku asortymentów ram – ponad 500 wzorów ram w różnych kolorach każdy może znaleźć u nas ramę, która wyeksponuje najlepsze cechy jego obrazów i wydobędzie charakter biura czy mieszkania.

Inspirujemy do tworzenia wnętrz o wyjątkowym charakterze

Uważamy, że dobrze dobrana rama podkreśla piękno obrazu i charakter wnętrza. Z drugiej strony, niedopasowana oprawa pogłębia wrażenie chaosu, negatywnie wpływając na samopoczucie osób, przebywających w udekorowanym nimi wnętrzu. Dlatego w Studio Rama nie tylko oprawiamy obrazy, plakaty czy fotografie, ale przede wszystkim doradzamy, podpowiadamy i inspirujemy…

Tworzymy ramy do obrazów na długie lata

Dzięki dbałości o jakość materiału, z którego wykonane są ramy, staranności i fachowości przy wykonywaniu wszystkich prac, nasze oprawy cieszą oko przez długie lata. Dlatego jesteśmy spokojni o to, że wykonane przez nas oprawy w idealnym stanie przetrwają 10 lat gwarancji, jakie na nie dajemy.

Dbamy o Twój interes…

dlatego oferujemy korzystną relację ceny do jakości.

…i o Twoją wygodę

dlatego nasza pracownia zlokalizowana jest tak, żeby szybko można było do nas dojechać i komfortowo zaparkować na dużym, bezpłatnym parkingu.

Żeby zlecić nam oprawę obrazów, fotografii, plakatów, dyplomów, a także nietypowych przedmiotów zadzwoń na numer 42 633 51 86 lub odwiedź nas w jednym z dwóch punktów oprawy obrazów.

Jak do nas dojechać

Ty też możesz mieć dom, który olśni każdego.

Zleć nam oprawę obrazów, zdjęć, lustra, a zwyczajne wnętrze Twojego domu zamienisz w coś wyjątkowego.

Czy Ty też chcesz mieć nastrojową sypialnię i jadalnię z klimatem? Zrobić wrażenie na znajomych czy poprawiać sobie nastrój patrząc na ciekawe zdjęcia? Pomożemy Ci w tym, fachowo oprawiając dla Ciebie obrazy, plakaty, lustra, zdjęcia i dyplomy. Wyeksponujemy ich najlepsze cechy i podkreślimy to, co wyjątkowe w Twoim mieszkaniu.

Dzięki temu:

  • będziesz świetnie czuć się w domu
  • wywrzesz korzystne wrażenie na rodzinie
  • miło zaskoczysz przyjaciół.

Innymi słowy, pomożemy Ci stworzyć wnętrze, w którym bardziej, niż dotychczas, będziesz cieszyć się życiem i, dzięki któremu łatwiej osiągniesz to, co chcesz.

Rób wrażenie – odnoś sukcesy

Gdzie trzymasz przedmioty, które świadczą o Twoich osiągnięciach i zainteresowaniach – dyplomy, certyfikaty, zdjęcia, plakaty czy zbiory kolekcjonerskie?

W szufladzie, ukryte przed wzrokiem wszystkich, na których mogłyby zrobić wrażenie? Czy wyeksponowane na ścianach domu lub biura, gdzie zdobywają dla Ciebie przyjaciół i pozyskują nowych klientów?

Jeżeli dotąd nie myślałeś o tym, że profesjonalna oprawa i ekspozycja zdjęć, plakatów, grafik, dyplomów czy odziedziczonych po przodkach monet może pomóc Ci sprawić, że ludzie zaczną Cię postrzegać tak, jak chcesz być postrzegany albo stwierdzą, że Twoja osoba jest godna zaufania – zrób to teraz – zleć nam oprawę obrazów, zdjęć, plakatów i dyplomów dzwoniąc na nr 42 633 51 86

Ciesz się pięknymi przedmiotami przez długie lata

Obrazy stojące na strychu, zdjęcia, które zginają się na półce i które wysypują się z zatłoczonej szuflady-niszczeją.

Zlecając nam oprawę wartościowych dla Ciebie zdjęć, możesz mieć pewność, że będą dobrze chronione przed kurzem i wilgocią. Dzięki oprawie, będą zachwycać Ciebie, Twoich przyjaciół i rodzinę przez długie lata. Żeby Twoje obrazy czy zdjęcia po latach nadal były w idealnym stanie zleć nam ich profesjonalną oprawę dzwoniąc na 42 633 51 86

Wybieraj spośród ponad 500 wzorów ram

Dzięki temu, że dysponujemy ponad 500 wzorami ram, możemy zrealizować każde, również nietypowe zlecenie na oprawę obrazów, zdjęć, plakatów, luster, dyplomów, a także nietypowych przedmiotów np. monet, medali czy innych zbiorów kolekcjonerskich

Zawsze dajemy 5-letnią gwarancję na wykonane oprawy.

Dołącz do setek firm i klientów indywidualnych, które nam zaufały

W ciągu ponad 14 lat udekorowaliśmy wnętrza setek biur i domów prywatnych, oprawiając obrazy, fotografie, dyplomy i certyfikaty.

Pracowaliśmy między innymi dla Muzeum Sztuki w Łodzi, MultiBanku, BRE Banku S.A., Muzeum Miasta Łodzi. Przeczytaj, co mówią o nas nasi klienci.

Następny krok?

Żeby zlecić nam oprawę obrazów, zdjęć, plakatów, dyplomów, a także nietypowych przedmiotów przyjdź do naszej pracowni – na ulicę Jaracza 106 w Łodzi – lub zadzwoń na nr 42 633 51 86.