Referencje

Co mówią o nas klienci?


Mirosław Borusewicz, dyrektor Muzeum Sztuki w Łodzi, 26 listopada 2002r. :

Ogromnie cenimy sobie współpracę z pracownią Studio Rama, która wykonała oprawy dla wielu naszych wystaw, między innymi dla „Modernisme europeen. La collection du Muzeum Sztuki de Łódź” wystawianej w Musee de Beaux-Arts de Gand w Gandawie i „a.r. Artist revolutionnaires de Łódź”, która odbyła się w Musee d’Ixelles w Brukseli. Oprawy, które zamawiamy zawsze spełniają nasze oczekiwania – są wykonywane starannie i terminowo.

Naczelnik Wydziału Merchandisingu i Identyfikacji Wizualnej Multibanku. Łódź, dn. 3 marca 2009r.:

Zawsze, kiedy potrzebne nam są oprawy obrazów, ich wykonanie zlecamy Studio Rama. Nie tylko dlatego, że nasze zlecenia realizują na czas, a wykonane oprawy podkreślają unikalny styl naszych placówek. Ale przede wszystkim dlatego, że robią wiele, żeby dobrze zrozumieć nasze oczekiwania i z prawdziwym zaangażowaniem starają się je zaspokoić. Dlatego Studio Rama możemy zarekomendować każdemu.

Kamila Bugajczyk:

Z doświadczenia wiem, że staranne wykonanie oprawy to nie wszystko. Równie ważne jest dobranie takiego jej wzoru i koloru, żeby podkreślała nie tylko piękno oprawianego przedmiotu, ale również charakter wnętrza, które ma udekorować. Poprzez trafne wskazówki i spostrzeżenia Studio Rama zawsze pomaga mi tak dopasować oprawę, żeby to osiągnąć. Będę w kontakcie w sprawie kolejnych zleceń.

Marcin Białecki adwokat:

Chciałbym podziękować Państwu za pomoc. Przede wszystkim za to, że doradzając i podpowiadając pomagacie wyeksponować wyjątkowość oprawianych przedmiotów i wnętrz, które te przedmioty dekorują. Nie mogę wyobrazić sobie bardziej inspirującej współpracy.

Magda:

Passe-partout wyszło ślicznie. Dziękuję serdecznie za pomoc i tak ładne wykonanie. Jeżeli kiedyś będę potrzebowała jeszcze oprawy z pewnością skorzystam z Państwa pracowni.
Pozdrawiam serdecznie