Ty też możesz mieć dom, który olśni każdego.

Zleć nam oprawę obrazów, zdjęć, lustra, a zwyczajne wnętrze Twojego  domu zamienisz w coś wyjątkowego.

Czy Ty też chcesz mieć nastrojową sypialnię i jadalnię z klimatem? Zrobić wrażenie na znajomych czy poprawiać sobie nastrój patrząc na ciekawe zdjęcia? A może lustra na wymiar. Pomożemy Ci w tym, fachowo oprawiając dla Ciebie obrazy, plakaty, lustra, zdjęcia i dyplomy. Wyeksponujemy ich najlepsze cechy i podkreślimy to, co wyjątkowe w Twoim mieszkaniu.

Dzięki temu:

  • będziesz świetnie czuć się w domu
  • wywrzesz korzystne wrażenie na rodzinie
  • miło zaskoczysz przyjaciół.

Innymi słowy, pomożemy Ci stworzyć wnętrze, w którym bardziej, niż dotychczas, będziesz cieszyć się życiem i, dzięki któremu łatwiej osiągniesz to, co chcesz.

Rób wrażenie – odnoś sukcesy

Gdzie trzymasz przedmioty, które świadczą o Twoich osiągnięciach i zainteresowaniach – dyplomy, certyfikaty, zdjęcia, plakaty czy zbiory kolekcjonerskie?

W szufladzie, ukryte przed wzrokiem wszystkich, na których mogłyby zrobić wrażenie? Czy wyeksponowane na ścianach domu lub biura, gdzie zdobywają dla Ciebie przyjaciół i pozyskują nowych klientów?

Jeżeli dotąd nie myślałeś o tym, że profesjonalna oprawa i ekspozycja zdjęć, plakatów, grafik, dyplomów czy odziedziczonych po przodkach monet może pomóc Ci sprawić, że ludzie zaczną Cię postrzegać tak, jak chcesz być postrzegany albo stwierdzą, że Twoja osoba jest godna zaufania – zrób to teraz – zleć nam oprawę obrazów, zdjęć, plakatów i dyplomów dzwoniąc na nr 42 633 51 86

Ciesz się pięknymi przedmiotami przez długie lata

Obrazy stojące na strychu, zdjęcia, które zginają się na półce i  które wysypują się z zatłoczonej szuflady-niszczeją.

Zlecając nam oprawę wartościowych dla Ciebie zdjęć,  możesz mieć pewność, że będą dobrze chronione przed kurzem i wilgocią. Dzięki oprawie, będą zachwycać Ciebie, Twoich przyjaciół i rodzinę przez długie lata. Żeby Twoje obrazy czy zdjęcia po latach nadal były w idealnym stanie zleć nam ich profesjonalną oprawę dzwoniąc na 42 633 51 86

Wybieraj spośród ponad 500 wzorów ram

Dzięki temu, że dysponujemy ponad 500 wzorami ram, możemy zrealizować każde, również nietypowe zlecenie na oprawę obrazów, zdjęć, plakatów, luster, dyplomów, a także nietypowych przedmiotów np. monet, medali czy innych zbiorów kolekcjonerskich

Zawsze dajemy 5-letnią gwarancję na wykonane oprawy.

Dołącz do setek firm i klientów indywidualnych, które nam zaufały

W ciągu ponad 13 lat udekorowaliśmy wnętrza setek biur i domów prywatnych, oprawiając obrazy, fotografie, dyplomy i certyfikaty.

Pracowaliśmy między innymi dla Muzeum Sztuki w Łodzi, MultiBanku, BRE Banku S.A., Muzeum Miasta Łodzi. Przeczytaj, co mówią o nas nasi klienci.

Następny krok?

Żeby zlecić nam oprawę obrazów, zdjęć, plakatów, dyplomów, a także nietypowych przedmiotów przyjdź do naszej pracowni – na ulicę Jaracza 106 w Łodzi – lub zadzwoń na nr 42 633 51 86.

Przeczytaj, dlaczego to nam warto zlecić oprawę ważnych dla Ciebie przedmiotów.