Jak pracujemy

Nasza załoga liczy kilka osób i razem wykonujemy usługi oprawy obrazów.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w tej branży potrafimy pomóc w doborze odpowiednich ram do obrazów, plakatów, certyfikatów, grafik itp., doradzić w kwestiach technicznych i wizualnych przy wieszaniu obrazów a w szczególności rzetelnie i profesjonalnie zrealizować każde zamówienie.

BUDUJ JESZCZE LEPSZY WIZERUNEK WŁASNEJ FIRMY

Wiele firm ozdabia swoje pomieszczenia wszelkiego rodzaju plakatami, wydrukami i zdjęciami. Są one widoczne najczęściej na korytarzach, holach, w biurach, i zawsze nawiązują do tego w czym Twoja firma się specjalizuje. Potencjalny klient udając się na rozmowę z Tobą lub Twoim pracownikiem, tuż przed spotkaniem ma okazję wyrobić sobie pierwszą opinię na temat tej firmy. W końcu widzi jej „wizytówkę” na ścianie.

Świadczy ona o profesjonalizmie i powadze takiej firmy, mimo iż jest jedynie jej szczegółem. Wielu jednak klientów, to tacy, którzy ogromną uwagę przywiązują do szczegółów. Zadbaj więc o szczegóły. Możliwości wykorzystania naszego doświadczenia jest wiele. Dla Ciebie możemy zrealizować nawet najbardziej wyszukane i nietypowe zamówienie.

Możesz np. w prezencie dla tzw. klientów kluczowych, podarować im pewien przedmiot, rzecz charakterystyczną dla Twojej firmy. Jeżeli jednak dasz go w formie tradycyjnej, zapakowany nawet najładniej jak to jest możliwe, to i tak po jakimś czasie od rozpakowania znajdzie się on na dnie szuflady i tym samym zostanie zapomniany.

Prezent zapomniany – firma również. Z pewnością nie życzysz sobie takiej sytuacji.

Dlatego jeżeli dajesz komuś podarunek i chcesz być dzięki niemu zapamiętany – daj go w takiej formie, aby obdarowany mógł go umieścić w miejscu widocznym, np. powieszony na ścianie. Wtedy będzie on ozdobą i pamiątką od ciebie, czyli Twojej firmy. Będzie również przypominał klientowi o Twojej firmie.

Do Twojej dyspozycji mamy ponad 200 profili ram aluminiowych, około 400 wzorów ram drewnianych, ogromną ilość kolorów passe-partout, ale przede wszystkim doświadczenie. SKORZYSTAJ Z NIEGO!

REKOMENDACJE

Z przyjemnością możemy Państwa poinformować o naszej wieloletniej, udanej współpracy z niżej wymienionymi firmami i instytucjami. Są to oczywiście tylko niektóre (powszechnie znane) spośród licznych firm, z którymi stale współpracujemy. Zachęcamy do spytania o nas w:

BRE Banku, MultiBanku, Ceramice Paradyż, Muzeum Sztuki w Łodzi

W ofercie naszej firmy znajdą Państwo ponad 200 profili ram aluminiowych, które doskonale pasują do oprawienia plakatów, dyplomów, certyfikatów, reprodukcji, jak również około 400 wzorów ram drewnianych (rzeźbionych, pozłacanych, posrebrzanych, prostych, gładkich) wykorzystywanych najczęściej przy oprawie obrazów olejnych, pasteli, akwareli, luster.

Oferujemy również systemy do zawieszania obrazów wraz z ich montażem, dające efekt uporządkowania i estetyki. Systemy do zawieszania obrazów mogą mogą być montowane z podświetleniem obrazów lub bez niego.

Wszystkie te produkty mają za zadanie upiększyć pomieszczenia, w których będą się znajdowały: mieszkania, pomieszczenia biurowe, sale ogólne placówek bankowych, korytarze i pokoje w firmach.

Tutaj więc, w zależności od dobranej przez nas ramy, można uzyskać efekt nowoczesnego i powściągliwego w formie pomieszczenia, bądź przeciwnie: nadać wnętrzu stylowy, przyjazny charakter.

 

PRZYKŁADOWY PRZEBIEG REALIZACJI ZAMÓWIENIA dla firm, mieszczących się poza województwem łódzkim:

Na podstawie naszych wieloletnich doświadczeń we współpracy z dużymi firmami i instytucjami, proponujemy następujący przykładowy przebieg realizacji zamówienia:

1. Wstępne omówienie skali i terminu realizacji zamówienia, dokładnych oczekiwań klienta w kwestiach wizualnych i organizacyjnych, dokonanie szacunkowego kosztorysu.
2.
Dobranie odpowiednich ram. Z uwagi na dużą liczbę posiadanych przez nas wzorników ram (kilkuset) i braku   fizycznej możliwości przywiezienia ich wszystkich do Państwa, w celu ich prezentacji proponujemy kilka możliwości:
a) po obejrzeniu prac przygotowanych do oprawienia, na przykładzie kilkudziesięciu wzorników oraz katalogu, sugerujemy styl, kolorystykę, profil ramy indywidualnie do każdej z tych prac u Państwa na miejscu
b) wybranie ram przez osobę z Państwa firmy w naszej pracowni w Łodzi, po przywiezieniu do niej obrazów
c) pozostawienie wyboru ramy naszej stronie, po wcześniejszych ogólnych ustaleniach co do Państwa oczekiwań

3. Przywiezienie przez nas obrazów do pracowni w Łodzi, ul.Jaracza 106.I ich oprawa.

4. Dostarczenie przez nas oprawionych już prac lub/i systemu ich zawieszania do Państwa firmy, z ewentualnym montażem.

Podanie danych w formularzu jest dobrowolne jednak niezbędne. Dane przesłane w formularzu przetwarzamy tylko w celu obsługi wysłanego zapytania poprzez formularz kontaktowy umieszczony na stronie www.studiorama.pl. Mają Państwo prawo dostępu do swoich danych, ich przetwarzania w ograniczonym zakresie, poprawiania uśnięcia a także przeniesienia. Więcej w zakładce RODO.

Nasza lokalizacja

Łódź, 90-244, ul. Jaracza 106

Godziny otwarcia

Poniedziałek – Piątek 9:00-17:00
Sobota – nieczynne

Email

pracownia@studiorama.pl

Telefon

42 633 51 86 lub 500 735 415